نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تجویز الکی قرص برای من

1527
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36380
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تجویز الکی قرص برای من

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید چندروز به طور اتفاقی شنیدم که پدرشوهرم به شوهرم میگه چیز بدی نیست که اشکال نداره تازه امروز فهمیدم به اعتراف خود همسرم که راجب قرص بوده و برای من تجویز کرده بودن قرص فلوکسامین و همسرم به من داد و من حالم به شدت بد شد حالت تهوع و سردرد سرگیجه خداروشکر الان خوبم ولی خیلی بدم اومد که نشستن برای من قرص تجویز کردن منم نفهمیدم و خوردم اون قرص فکر نمیکردم چیز بدی باشه تنها فرد عاقلی که بینشون میشناسم برادر شوهرم هست که به من گفته اگه مشکلی داشتین تو زندگیتون به من بگین چون حرفشو خیلی قبول دارن خانوادگی حالا نمیدونم این موضوعو رو بهش بگم یا بگذرم اصلا از این موضوع و به کسی نگم با این که خیلی حالم گرفته شد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : تجویز الکی قرص برای من

نقل قول نوشته اصلی توسط Sinderelaas نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید چندروز به طور اتفاقی شنیدم که پدرشوهرم به شوهرم میگه چیز بدی نیست که اشکال نداره تازه امروز فهمیدم به اعتراف خود همسرم که راجب قرص بوده و برای من تجویز کرده بودن قرص فلوکسامین و همسرم به من داد و من حالم به شدت بد شد حالت تهوع و سردرد سرگیجه خداروشکر الان خوبم ولی خیلی بدم اومد که نشستن برای من قرص تجویز کردن منم نفهمیدم و خوردم اون قرص فکر نمیکردم چیز بدی باشه تنها فرد عاقلی که بینشون میشناسم برادر شوهرم هست که به من گفته اگه مشکلی داشتین تو زندگیتون به من بگین چون حرفشو خیلی قبول دارن خانوادگی حالا نمیدونم این موضوعو رو بهش بگم یا بگذرم اصلا از این موضوع و به کسی نگم با این که خیلی حالم گرفته شد

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . درمورد این مسئله ابتدا باید توجه و دقت کنین که شما نباید هر دارویی رو بدون شناخت دارو و موارد لازم برای مصرف اون
    دارو استفادش کنین . و باید توجه داشته باشین که دارو باید توسط دکتر و تشخیص ایشون تجویز بشه نه افراد معمولی حتی اگر نزدیک ترین افراد شما بهتون دارو بدن ....
    درمورد ناراحتی که تجربه میکنین میتونید بدون بی احترامی و در زمان مناسب با پدرشوهرتون صحبت کنین و علت اینکه صلاح دونستن این قرص رو شما مصرف کنین رو بپرسید تا بتونین به نتیجه برسین
    در مسائلی که خودتون با همسرتون و یا سایر افراد خانواده شوهر میتونین صحبت کنید و مشکلات به وجود اومده رو حل کنید برادرشوهرتون رو دخالت ندین چون این موضوع باعث میشه نسبت به شما جبهه گیری کنن یا دچار سوء تفاهم بشن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    در این مسیر بهتر است در اول اگر مشکلی از نظر جسمی و روحی دارید به متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا برای شما داروی تجویز شود و در این زمان ها در کنار احترامی که برای همسرتان و افراد دیگر قائل هستید بیان کنید که ترجیح می دهید از مصرف داروی خودسرانه خوداری کنید.
    در مورد مشکلات خود نیز بهتر است که از یک متخصص کمک بگیرید این قرص فلووکسامین یکی از داروهای ضد افسردگی سه حلقه‌ای است که به عنوان مهارکننده‌های بازجذب سروتونین بیشتر در درمان وسواس و مخصوصا اختلال وسواسی جبری به کار می‌رود. این امر به کاهش افکار مداوم و ناخواسته وسواس کمک می‌کند و منجر به کاهش رفتارهای وسواسی در فرد می‌شود اما دوز و میزان آن و یا حتی شرایط بدنی شما می تواند واکنش های متفاوتی را ایجاد کند در این مسیر برای هرمشکل روحی دارو تجویز نمی شود پس بهتر است اگر شما با مشکلاتی در این زمینه روبرو هستید که همسرتان و یا پدرشورهتان را نگران کرده است به روانشناس مراجعه حضوری داشته باشید تا شرایط روحی شما بررسی شود و اگر نیاز به مصرف دارو داشتید به روان پزشک مراجعه داشته باشید .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45533
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چیز بدی نیست که اشکال نداره؟ عجب .... شرمنده ها ولی خیلیا رو هم اینجوری معتاد کردن
    طرف یه سر درد داشته رفقاش گفتن پسر یه پوک به این تریاک بزن بعد یهو دیده 20 سال تریاکیه!!!
    شما مشکل اعصاب داری؟ یا وسواس شدید؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)